Ã–VRIGT / Speglar / Spegellampett 2804006

nr 280 4006

Spegellampett

1800-tal, Förgylld, H.80

Utrop:

3.000 kr

Såld:

6.200 kr

måndag 27 oktober 2003
kl 18:30:00